+48 59 8414193 rafal@roltechnik.pl
TractAir - producent hamulców pneumatycznych
Producent hamulców pneumatycznych

img0017Firma TractAir, od czasu swego powstania w 1985 roku, zajmuje wiodącą pozycję jako producent pneumatycznych hamulców do ciągników rolniczych i przyczep. Swą renomę zawdzięcza ona rozwiązaniom, które umożliwiają szybkie i bezpieczne zatrzymanie przyczep oraz innych holowanych urządzeń – zarówno na utwardzonej nawierzchni jak i w terenie. Ścisła współpraca z producentami ciągników rolniczych umożliwia projektowanie systemów hamulcowych idealnie dostosowanych do danego modelu ciągnika.

TractAir dostarcza swoje produkty bezpośrednio do fabryk ciągników gdzie są montowane do pojazdów podczas produkcji. Hamulce pneumatyczne TractAir mogą być także montowane na wyprodukowanych już pojazdach. W swojej ofercie TractAir posiada zestawy pneumatyczne do większości ciągników rolniczych wyprodukowanych po 1990 roku. Hamulcowe układy pneumatyczne jako zestawy do montażu dostarczane są wraz z instrukcją montażu do importerów, dealerów oraz odbiorców indywidualnych do ponad 40 krajów w Europie i na całym świecie.
W ofercie firmy znajdują się hamulce pneumatyczne jednoobwodowe, dwuobwodowe, oraz kombinowane 2+1 obwodowe. TractAir także produkuje układy hamulcowe starszego typu brytyjskie trójprzewodowe oraz najnowsze z systemem wewnętrznym (In-shot).
Wszystkie systemy hamulcowe firmy TractAir gwarantują bezpieczeństwo podczas użytkowania i posiadają szereg zabezpieczeń umożliwiających bezpieczne zatrzymanie zespołu pojazdów na wypadek awarii.

  Więcej informacji na stronie internetowej www.airbrakesystems.co.uk

Zastosowanie układów pneumatycznych TractAir
Układy hamulcowe i elementy układów pneumatycznych