+48 59 8414193 rafal@roltechnik.pl
Moldagrotehnica - producent maszyn rolniczych
Producent maszyn rolniczych

img0018Firma Moldagrotehnica jest wiodącym producentem maszyn rolniczych w Republice Mołdawii. Firma rozpoczęła działalność w roku 1944 w miejscowości Balti (Bielce) jako zakład naprawczy ciągników i maszyn rolniczych. W późniejszym okresie zakład rozpoczął produkcję maszyn oraz części do maszyn rolniczych. W roku 1995 firma została sprywatyzowana, pozwoliło to na rozwój firmy i wprowadzanie do produkcji nowych maszyn. Obecnie Moldagrotehnica to producent 24 typów maszyn rolniczych oraz dostawca podzespołów maszyn dla producentów z Europy zachodniej takich jak: SIP (Słowenia), Machinebouw (Holandia), Wirgen (Niemcy), Maura (Włochy).
Swoje produkty Moldagrotehnica sprzedaje z sukcesem na rynkach Europy wschodniej i Azji.
O jakości produktów firmy Moldagrotehnica świadczy system jakości ISO 9001 jakie firma wdrożyła. W roku 1999 Moldagrotehnica uzyskała Niemiecki certyfikat „DEKRA CERTIFICATION SYSTEM”, certyfikat został odnowiony w kolejnych latach 2003, 2006 i 2009 i przedłużony do roku 2013. Produkty firmy Moldagrotechnika posiadają certyfikat CE oraz TUV CERT.

Produkty: Siewnik punktowy pneumatyczny Moldagrotehnica SPP    –     Szczegółowe informacje – tutaj (plik pdf)

Pneumatyczne siewniki punktowe firmy Moldagrotehnica są zaprojektowane do precyzyjnego siewu roślin takich jak kukurydza, buraki, słonecznik, bobik, fasola oraz innych wymagających siewu punktowego. Siewniki pneumatyczne serii SPP występują zarówno w wersji bez i z podsiewaczem nawozu. Wielką zaletę maszyn jest solidna, sprawdzona i dopracowana konstrukcja. Siewniki te cechuje prosta budowa przez co są niezawodne. Konstrukcja maszyny umożliwia pracę na różnych typach gleby, a także na zboczach. Siewnik punktowy SPP posiada regulowany centralnie oraz indywidualnie docisk sekcji wysiewających do podłoża. Siewnik posiada szereg innych regulacji umożliwiających jego wszechstronne wykorzystanie.

  Więcej informacji na stronie internetowej www.moldagrotehnica.md

Galeria zdjęć